TEHUMARDI RALLI FOORUM

MTÜ Tehumardi Ralli
Tänane kuupäev on 22 Jaan 2021, 03:12

Kõik kellaajad on UTC+02:00


TEHUMARDI RALLI FOORUM - Registreerimine

Hakates kommuuni “TEHUMARDI RALLI FOORUM” liikmeks (edaspidi "me", "meie", "meid", “TEHUMARDI RALLI FOORUM”, “http://rallitehumardi.planet.ee/foorum”), nõustud sa järgnevate tingimustega. If you do not agree to be legally bound by all of the following terms then please do not access and/or use “TEHUMARDI RALLI FOORUM”. We may change these at any time and we’ll do our utmost in informing you, though it would be prudent to review this regularly yourself as your continued usage of “TEHUMARDI RALLI FOORUM” after changes mean you agree to be legally bound by these terms as they are updated and/or amended.

Meie foorumid on ehitatud phpBB platvormile (edaspidi “see”, “selle”, “phpBB tarkvara”, “www.phpbb.com”, “phpBB Grupp, “phpBB meeskond”), mis on antud vabaks kasutamiseks “General Public License” alusel (edaspidi “GPL”) ja on allalaaditav siit: www.phpbb.com. phpBB tarkvara on vaid vahend internetis arutelude pidamiseks, phpBB Grupp ei ole kuidagiviisi vastutav selle eest, mida me võime ja ei või teha. Rohkem informatsiooni phpBB kohta leiad https://www.phpbb.com/ kodulehelt.

Kuigi veebilehe “TEHUMARDI RALLI FOORUM” administraatorid ja moderaatorid üritavad eemaldada või muuta kõiki vastuolulisi materjale nii kiiresti kui võimalik, on võimatu üle vaadata igat teadet. Selletõttu nõustud sa, et kõik siia leheküljele tehtud postitused väljendavad autorite mitte administraatorite, moderaatorite või veebihalduri vaateid ja arvamusi (välja arvatud nende inimeste poolt tehtud teated) ja siit tulenevalt ei ole me nende eest vastutavad. Sa nõustud mitte postitama ühtegi solvavat, roppu, labast, laimavat, vihaõhutavat, ähvardavat, seksuaalse suunitlusega postitust või mõnda muud materjali, mis võib rikkuda ükskõik millist käibelolevat seadust. Selle tegemine võib põhjustada sinu kohese ning eluaegse keelu siia veebilehele sisenemast (ja sinu teenusepakkujaga võetakse ühendust). Kõikide postituste IP aadressid salvestatakse abistamaks nende tingimuste täitmist. Sa nõustud, et veebihalduril, administraatoritel ja moderaatoritel on õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda ükskõik milline teade igal ajal, millal iganes neile sobib. Kasutajana nõustud sa, et kõiki sinu poolt sisestatud andmeid hoitakse meie andmebaasis. Kuna seda teavet ei avalikustata kolmandatele osapooltele ilma sinu nõusolekuta, välja arvatud siis, kui seda nõuab selle riigi seadus, kuhu on majutatud foorum, ei kanna “TEHUMARDI RALLI FOORUM” veebihaldur, administraatorid ega moderaatorid vastutust ühegi häkkimiskatse eest, mis võivad andmeid ohustada.cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Estonian translation by phpBBestonia.eu [Exabot] © 2008*-2018